Łódź: Śmiertelny wypadek na ul. Dąbrowskiego

Email Drukuj PDF

W piątek 14 listopada na ulicy Dąbrowskiego w Łodzi doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Dąbrowskiego około 150 metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Lodową. Jadący w kierunku samochód osobowy marki audi śmiertelnie potrącił przechodzącego przez jezdnię 47 letnie [ … ]

 

Łódź: Pijany motorniczy w wypadku zabił dwie osoby

Email Drukuj PDF

Tragiczny wypadek w Łodzi. W niedzielę 6 stycznia około godziny 13 pijany motorniczy nie zatrzymał się na czerwonym świetle i wjechał na skrzyżowanie Piotrkowskiej z Radwańską. Według jednych świadków tramwaj potrącił najpierw trzy kobiety przechodzące na zielonym świetle następnie zderzył się z pra [ … ]

 

Łódź: Wypadek na Drewnowskiej

Email Drukuj PDF

W sobotę 2 listopada na ulicy Drewnowskiej doszło do wypadku. Kierujący fiatem doblo 20 latek podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do wypadku.

Wypadek miał miejsce na wyjeździe ze stacji paliw. Podczas wyjazdu ze stacji jeden z poruszających się drogą z p [ … ]

Poprawiony: niedziela, 03 listopada 2013 08:39
 

Śmiertelny wypadek pod Strykowem - zginęła motocykistka

Email Drukuj PDF

Do tragicznego wypadku doszło na DK 71 w miejscowości Dobra pod Strykowem. Wypadek miał miejsce we czwartek 22 sierpnia. W wyniku potrącenia przez opla kierowcy motocykla kierująca 41 letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Policja i prokuratura ustala dokładne przyczyny wypadku.

Poprawiony: piątek, 23 sierpnia 2013 06:06
 

Kwiatówek: Tragiczny wypadek na DW 703

Email Drukuj PDF

Trzy ofiary śmiertelne w wypadku niedaleko Łęczycy. Do zdarzenia doszło 30 czerwca na DW 703 w miejscowości Kwiatówek.W wyniku zderzenia auta z drzewem śmierć poniosły trzy osoby.

Wstępne ustalenia policji wskazują, iż 39 letni kierowca mazdy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo [ … ]

 

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Mickiewicza i Żeromskiego

Email Drukuj PDF

Tragiczny wypadek w Łodzi. W piątek 28 czerwca w Łodzi na skrzyżowaniu Mickiewicza z Żeromskiego doszło do śmiertelnego wypadku. jak wynika z relacji świadków kierowca samochodu osobowego jadący z dużą prędkością uderzył w zaparkowany na jezdni samochód służb naprawczych po czym dachował.

Niestety [ … ]

Poprawiony: niedziela, 30 czerwca 2013 08:25
 

Grudze: Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

Email Drukuj PDF

Do śmiertelnego wypadku doszło 10 kwietnia około godziny 15 na przejeździe kolejowym w miejscowości Grudze powiat Łowicz.

Wypadek wydarzył się na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierowca Volkswagena golfa jadący drogą powiatową 2794 wjechał pod pociąg relacji Łódź-Łowicz.

{loadposition google [ … ]

Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2013 19:24
 

Wróblew: Śmiertelny wypadek pod Ozorkowem

Email Drukuj PDF

D tragicznego wypadku doszło 14 marca na DK 91. W miejscowości Wróblew pod Ozorkowem po godzinie 15 wykonując manewr wyprzedania kierowca samochodu marki lancia zderzył się czołowo z tirem. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn.

Na miejscu wypadku pracują [ … ]

Poprawiony: czwartek, 14 marca 2013 17:30
 

Kotliny: Śmietelny wypadek na DK 710

Email Drukuj PDF

Do tragicznego wypadku doszło w Kotlinach gmina Szadek. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba - 25 letni łodzianin.

Do wypadku doszło podczas wyprzedzania rowerzysty. Kierujący fabią 28 letni mieszkaniec Łodzi wpadł w poślizg i uderzył bokiem w nadjeżdżający z naprzeciwka mercedes [ … ]

Poprawiony: niedziela, 10 marca 2013 14:49
 

Śmiertelny wypadek na drodze między Brzeźnem a Brąszewicami

Email Drukuj PDF

Do śmiertelnego wypadku doszło we środę 27 lutego na wysokości miejscowości Czartoryja, Zadębieniec. Po godzinie 7 kierowca podróżujący Seatem toledo drogą między Brąszowicami a Brzeźnem na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód odbił s [ … ]

Poprawiony: środa, 27 lutego 2013 09:38
 


Strona 1 z 2